Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/jakchcesz/domains/servisagd.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/jakchcesz/domains/servisagd.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Cennik | Servis AGD - naprawa pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek - Łódź, Andrespol Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/jakchcesz/domains/servisagd.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571

Cennik

Ceny każdorazowo  ustalam z klientami. Można spróbować negocjacji, ale trzeba mieć przekonujące argumenty na obniżenie ceny usługi. Samo „chcę taniej” – nie wystarczy.

Teraz do rzeczy:

Typowa naprawa nie kosztuje więcej niż 150 zł (naprawa modułu, skomplikowana usterka elektryczno/elektroniczna, awaria pompy, silnika, grzałki itd…) Jest to całkowity koszt z częściami zamiennymi i dojazdem (czasami dwoma).

Najczęściej koszt zamyka się w kwocie 120-130 zł.

W przypadku napraw nieopłacalnych, ale zdiagnozowanych usterek koszt ekspertyzy to 20-30 zł.

Mam możliwość zutylizowania starego sprzętu i na życzenie klienta zabieram zużyty sprzęt AGD. W takim wypadku klient nie płaci za ekspertyzę . W szczególnych wypadkach to ja płacę za odbierany sprzęt.

 

Skomentuj

* - pola wymagane