Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/jakchcesz/domains/servisagd.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/jakchcesz/domains/servisagd.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Sól do zmywarki – stosować czy nie? | Servis AGD - naprawa pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek - Łódź, Andrespol Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/jakchcesz/domains/servisagd.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571

Sól do zmywarki – stosować czy nie?

Zdecydowanie stosować!

Argumentem klientów nie stosujących soli do zmywarek jest jej rzekoma obecność w tabletkach „all in one”. Soli do zmywarki nie zastąpią nawet najlepsze tabletki i płyny do zmywania.

Aby się nie rozpisywać:

zmywarka składa się z kilku oddzielnych i mających zupełnie różne przeznaczenie zbiorników. Głównym, jest komora służąca do zmywania, w której „pracują” tabletki. Do zbiornika na sól tabletki niestety nie mają dostępu a sól służy do regeneracji tzw złoża. Oczyszcza tysiące małych żywicznych kulek, działających zmiękczająco.

Stosowanie specjalnych odświeżaczy, płynów do płukania, do czyszczenia itd w sprawnej zmywarce jest zbędne a zmywarce popsutej – nie pomoże.

Kamień i osad na grzałce

Osad na grzałce powstały na skutek nieużywania soli do zmywarki.

 

 

Skomentuj

* - pola wymagane